• آخرین بروز رسانی : 1400/09/08

اخبار > بسیج ورزشکاران استان به پویش اهدای خون پیوستند

 


  چاپ        ارسال به دوست

بسیج ورزشکاران استان به پویش اهدای خون پیوستند

 کانون بسیج ورزشکاران و هیات پزشکی ورزشی چهارمحال و بختیاری با حضور در اداره کل انتقال خون استان در طرح سراسری اهدای خون بسیج ورزشکاران  شرکت کردند و خون خود را به بیماران نیازمند بخشیدند.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون چهارمحال و بختیاری،  برای تقویت ذخایر خون در سراسر کشور با هماهنگی سازمان انتقال خون و به همت فدراسیون پزشکی ورزشی سراسر کشور روز شنبه  29 آبان ماه و همزمان با آغاز هفته بسیج طرح سراسری " اهدای خون سازمان بسیج ورزشکاران"  به اجرا در آمد.

 دکتر حسین هاشمی مدیرکل انتقال خون استان ضمن قدردانی از همراهی و همدلی فدراسیون های ورزشی استان و استقبال از پویش اهدای خون گفت: ورزشکاران به دلیل خودمراقبتی و حفظ آمادگی جسمانی می توانند اهداکنندگان خون سالم تر و مناسب تری باشند علاوه بر اینکه با حضور در مراکز اهدای خون می توانند بهترین مشوق برای ترویج فرهنگ اهدای نیز باشند.

دکتر فرامرز شاهین رئیس هیات پزشکی ورزشی استان با اشاره به اینکه ورزشکاران همیشه در کمک به همنوع در عرصه های مختلف پیشتاز بوده اند گفت: ما به نمایندگی از جامعه ورزشی وظیفه خود دانسته که در این طرح شرکت کنیم تا  با انجام این امرخداپسندانه روح جوانمردی به نمایش گذاشته شود و امیدواریم تا با اجرای این طرح ذخایر خون استان افزایش یابد و  همچنان بصورت مستمر ادامه داشته باشد.

گفتنی است  نمایندگان هیات های ورزشی آمادگی خود را برای حمایت همه جانبه و همکاری با انتقال خون استان اعلام کردند.

 


١٣:٢٨ - شنبه ٢٩ آبان ١٤٠٠    /    عدد : ٢٢٧٨١    /    تعداد نمایش : ١٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: