• آخرین بروز رسانی : 1400/09/08

اخبار > معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری به صف اهداکنندگان خون پیوست

 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری به صف اهداکنندگان خون پیوست

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری در اداره کل انتقال خون استان چهارمحال و بختیاری حضور یافت و با شرکت در امر انسان دوستانه اهدای خون به یاری بیماران و نیازمندان به خون شتافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان چهارمحال و بختیاری، اله کرم نصیری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری با حضور در انتقال خون استان ضمن ارج نهادن به ایثاراهداکنندگان خون، تلاش های شبانه روزی کارکنان انتقال خون را نیز قابل تقدیر دانست.

وی با بیان اینکه اهدای خون عمل به وظیفه انسانی است گفت: خرسندم از اینکه که توانستم با اهدای بخشی از خون خود در سلامتی همنوعانم شریک باشم و ذره ای از درد و رنج بیماران بکاهم.

 دکتر حسین هاشمی مدير كل انتقال خون استان ضمن خیر مقدم به معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری با اشاره به حياتي بودن سازمان انتقال خون و میزان سلامت خون اظهار داشت: اهداکنندگان سرمایه های انتقال خون هستند و اهدای مستمر خون نشان دهنده فرهنگ ایثار و ازخود گذشتگی مردم است.

وی اضافه کرد: اگرچه ویروس کرونا به همه فعالیت‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و حتی مذهبی آسیب زده است اما همچنان امید بخشی و همدلی بین مردم نمود دارد که نشان از ریشه دار بودن این خصیصه انسانی در فرهنگ و سنت ایرانی می باشد. ضمن اینکه حضور مسئولین در مراکز اهدای خون اطمینان مردم را از ایمن بودن محیط انتقال خون بیشتر می کند.


٠٨:٠٩ - شنبه ١٥ آبان ١٤٠٠    /    عدد : ٢٢٦٢٨    /    تعداد نمایش : ٢١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: