• آخرین بروز رسانی : 1400/09/08

اخبار > هدیه سرخ کارکنان ثبت و احوال استان به بیماران نیازمند

 


  چاپ        ارسال به دوست

هدیه سرخ کارکنان ثبت و احوال استان به بیماران نیازمند

 

مدیرکل و کارکنان ثبت احوال چهارمحال و بختیاری با حضور در اداره کل انتقال خون استان برای کمک به تامین ذخایر خون  استان و نجات بیماران نیازمند، خون اهدا کردند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون چهار محال و بختیاری، با توجه به نیاز بیمارستان ها به خون و فرآورده های آن و همچنین کاهش آمار مراجعه اهداکنندگان به علت شیوع بیماری کرونا مراکز انتقال خون با کاهش ذخایر خون مواجه شده که در این راستا کارکنان ثبت احوال استان با هدف کمک به رفع این نیاز درعمل خداپسندانه اهدای خون مشارکت کردند.

دکتر حسین هاشمی مدیرکل انتقال خون استان  ضمن استقبال و  خیرمقدم گفت: خون به عنوان یکی از نعمت‌های بزرگ الهی در بدن انسان، طلای سرخ نام گرفته و اهدای آن به بیماران نیازمند علاوه بر اینکه زمینه حیات یک انسان را رقم می‌زند، یکی از کارهای خیری است که نتایج سودمند بسیاری نیز به دنبال دارد.

عبدالرضا کریمی مدیرکل ثبت احوال استان هدف از مراجعه به انتقال خون و اهدای خون خود و همکارانش را کمک به حفظ و تامین ذخایر خون مورد نیاز مراکز درمانی استان به ویژه در شرایط حساس کنونی جامعه عنوان کرد.

شایان ذکر است گروهای دیگر از کارکنان ثبت احوال شهرستان های استان در روزهای آینده برای مراجعه به مراکز انتقال خون اعلام آمادگی کرده اند.


١٣:٢٢ - شنبه ٢٤ مهر ١٤٠٠    /    عدد : ٢٢٣٧١    /    تعداد نمایش : ٤٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: